Eleganckie i wyjątkowe zaproszenia dla gości – chrzciny

To, w jaki sposób gorąco zaprasza się Gości na chrzest malucha – mocno przekłada się na charakter całej uroczystości. Jeśli poszukujecie gotowych do przekazania zaproszeń na chrzest z kopertą, jakie zaskoczą gości, te oferowane przez nas, wykonane ręcznie spełnią własne zadanie. Prezentujemy ręcznie wykonane, personalizowane zaproszenia na chrzest, które wywołają przychylne emocje.

Ładne zaproszenia na chrzest

Żeby zdobyć tak zdumiewający wynik korzystamy jedynie z wysokiej jakości papieru. Każdy projekt to starannie dobierane zdobienia, które dopełniają całości. Takie zaproszenia na chrzest z pewnością zafascynują każdego z gości. (więcej…)

Niepowtarzalne zaproszenia dla gości – chrzest i inne święta

Motyl to bodziec, który zawsze wywołuje pozytywne skojarzenia – to symbol radości, powabu oraz czegoś innowacyjnego. Zaproszenia na chrzciny wykonane w tej konwencji są niezmiernie solidnym oraz modnym wyborem wśród rodziców, którzy chcą w uroczy i wykwintny sposób zaprosić innych do wspólnego świętowania tej ważnej, rodzinnej ceremonii.

Zaproszenia tanie

Proponujemy personalizowane zaproszenia na chrzciny, które wykonane są dokładnie oraz z bardzo dobrych materiałów. Trafią pod wskazany adres ze specjalną treścią i w kopercie, dzięki czemu są przygotowane do wręczenia gościom. (więcej…)

Wyjątkowe i niepowtarzalne zaproszenia dla gości – chrzest

Ciekawe zaproszenia na chrzciny nie muszą być poza Twoim zasięgiem! Oferujemy zaproszenia na chrzciny zgodne z najnowszymi trendami. Po kompletnej personalizacji, są gotowe do wręczenia gościom.

Zaproszenie

Ręczna praca w złączeniu z wysokiej jakości papierem nie mogła wywołać innego rezultatu, niż zachwyt. Za tak wspaniały rezultat odpowiada połączenie najlepszego gatunkowo papieru z motywami dekoracyjnymi. Motyw dziecięcych stópek prezentuje się na nich przeuroczo, a możliwość wyłonienia odcienia różowego bądź niebieskiego to sposób na celebrowanie płci maluszka. (więcej…)

Tanie i ładne zaproszenia dla gości – wiele wzorów

Zaproszenie na chrzest nie musi być stereotypowe. Jeżeli chcesz zaprosić gości na nadzwyczajną uroczystość, którą jest chrzest – ekskluzywne zaproszenia na chrzest to niepospolity sposób.

Zaproszenia dla gości

Stworzone ręcznie zaproszenia na chrzest z kopertą to nie jedynie zgodność z najświeższymi trendami – to również wysoka jakość papieru i staranne wykonanie. Szansa personalizacji treści na zaproszeniu w połączeniu z dekoracyjnym motywem wózka i dekoracyjną wstążką w wybranym odcieniu to wyjątkowo estetyczne połączenie, które zafascynuje gości i sprawi, że poczują się niebywale. (więcej…)