Organizacja komunii – zakup odpowiednich zaproszeń

Ciekawy design i wysokiej jakości papier, posiadający odczuwalną pod palcami strukturę, to plusy tego modelu zaproszenia na komunię. Uroczysty styl zaproszeniu nadaje gama stonowanych barw jakiej użyliśmy do jego zrobienia. Zawiadomienie to składa się z 2-óch części: pierwsza to kieszonka z brązowego papieru, w której znajduje się główna część koloru białego, zawierająca treść spersonalizowaną.

Zaproszenie

Część wewnętrzna zawiadomienia ma na frontowej stronie znak kielicha z hostią, który powszechnie łączony jest z sakramentem komunii świętej. Materiały wykorzystane do produkcji, czyli papier ozdobny, taśmy dwustronne, tusz to wysokiej jakości półprodukty, które zapewniają ogromną trwałość tych zawiadomień o komunii. (więcej…)

Atrakcyjne i stylowe zaproszenia na pierwszą komunię

W tym modelu zawiadomienia na komunię najważniejszym szczegółem jest skrótowiec IHS. Szablon ten składa się z 2-óch elementów zrobionych z ozdobnego papieru: koperty oraz jej wypełnienia, które zawiera treść. Przedstawiany wzór jest dostępny w 4-ech możliwościach kolorystycznych: różowej, niebieskiej, białej i złotej.

Komunia zakup zaproszeń

Ozdobny papier wykorzystany został do zrobienia kieszeni, a laser wykorzystaliśmy do wycięcia motywu graficznego. Dobre zaproszenie na komunię znamionuje się wysokiej jakości materiałami z których zostało wyprodukowane, ogromną starannością wykonania i interesującą treścią, którą można w łatwy sposób spersonalizować – te wszystkie atuty posiada ten szablon zawiadomienia. (więcej…)

Atrakcyjne wzory zaproszeń na komunię – tani sklep

Wytwarzamy zaproszenia na komunię, wyróżniające się kilkoma wzorami i wariantami kolorystycznymi. Zaproszenia te zrobione są z wysokiej jakości materiałów, takich jak papier z fakturą oraz materiałowa wstążka. Kolorystyka niebieska tego zawiadomienia przeznaczona jest na komunię chłopca, a różowa, na komunię dziewczyny.

Pierwsza komunia tanie zaproszenia dla gości

Front prezentowanego zaproszenia składa się z ozdób oraz motywów graficznych, które bezpośrednio związane są z komunią świętą. Motyw winogronu to wspólna cecha opisywanych zawiadomień o komunii, które odróżniają się od siebie tylko tym, co widać w centralnej części pierwszej strony. Centralna część przedstawianych zawiadomień to symbol graficzny przedstawiający do wyboru: gołąbka, modlące się dziecko, skrótowiec IHS albo kielich mszalny. (więcej…)

Ręcznie wykonane i ciekawe zaproszenia dla gości – komunia

Prosty, nieprzeładowany ozdobami model zaproszeń na pierwszą komunię święta dziecka. Centralne miejsce frontowej strony tego zawiadomienia zajmuje symbol hostii, który silnie związany jest z ceremonią pierwszej komunii świętej. Zastosowany tutaj specjalny papier ozdobny gwarantuje miły dla oka oraz dotyku efekt, co jest niesłychanie istotne w trakcie wręczania osobom zaproszonym takiego dokumentu.

Personalizowane zaproszenia na komunię

Środek zawiadomienia może być zapełniony treścią, która wspomaga w personalizacji. Rekomendujemy ten szablon przede wszystkim rodzicom, którzy szukają zawiadomienia solidnie wykonanego, adekwatnie do uroczystości przyzdobionego i niekosztującego wiele. (więcej…)

Tanie komunijne zaproszenia dla gości – różne wzory

Tym razem oferujemy kupującym 4 modele zaproszeń na komunię w dwóch wariacjach kolorystycznych. Wybór kolorystyczny to różowy dla dziewczynek oraz niebieski dla chłopaków. Frontowa strona zaproszenia na komunię zaprojektowana dla dziewczynek jest obrysowana motywem róż.

Komunia zaproszenia dla gości

Opcja zaproszenia w kolorystyce różowej może być stworzona w 2-óch wariantach: z naczyniem mszalnym lub wzlatującym gołębiem. Błękitna barwa to kolor dominujący w zawiadomieniu na komunię dla chłopców. Błękitne zawiadomienia można nabyć w 2-óch opcjach, czyli w środkowej części widnieje skrótowiec IHS albo postać klęczącego chłopca. (więcej…)

Profesjonalnie wykonane zaproszenia komunijne – sklep

Nowatorsko zaprojektowane zawiadomienia o komunii. Przyjemna w dotyku faktura papieru i pieczołowicie zrobione dekoracje to między innymi tego typu walory tych zaproszeń na komunię. Model z różową tasiemką dedykowany jest dla dziewczynek idących do komunii, natomiast młodym mężczyznom proponujemy zaproszenia na komunię z niebieską kokardką.

Gotowe zaproszenia komunia

Front zaproszenia zawiera element dekoracyjny, który dzięki umocowaniu na dystansie tworzy efekt trójwymiarowej strony tytułowej. Za korzystną cenę dostajecie państwo zaproszenia, które świetnie wypełnią funkcję zawiadomienia o komunii dziecka. (więcej…)

Personalizowane zaproszenia dla gości z okazji komunii

Zaproszenia na komunię zawierające małą liczbę ozdób, przeznaczone dla dziewczynki albo chłopca. Papier, który został wykorzystany do wyprodukowania tego zawiadomienia odznacza się matową, ozdobną powierzchnią. Dla dziewczynek zmierzających do pierwszej komunii świętej szablon tego zaproszenia będzie różnił się paroma szczegółami w stosunku do chłopięcego zaproszenia.

Komunia stylowe zaproszenia

Dominująca różowa kolorystyka oraz sylwetka modlącej się dziewczynki, to najważniejsze cechy szablonu zawiadomienia na komunię dziecka płci żeńskiej. Na komunię chłopca zdecydowaliśmy się zaprojektować zaproszenie, które utrzymaliśmy w kolorystyce błękitnej, a jego środkowa część przedstawia postać chłopca klęczącego w trakcie modlitwy. (więcej…)

Atrakcyjne zaproszenia dla gości z okazji komunii – sklep

Zbudowane z dwóch części zaproszenie na uroczystości powiązane z sakramentem pierwszej komunii świętej. Już sama koperta tego zaproszenia za sprawą ozdób przedstawia się naprawdę zachwycająco. Symbol hostii nawiązuje do katolicyzmu i pierwszej komunii świętej, dlatego wycieliśmy go na kopercie do tego zawiadomienia.

Stylowe zaproszenia komunijne

Obchody pierwszej komunii świętej dziecka to niesłychanie eleganckie wydarzenie, dlatego w tym wariancie zaproszenia wykorzystaliśmy barwy kojarzące się z dostojnością i powagą. Dla osób poszukujących niebanalnego wzoru zaproszenia na komunię, ten projekt to dobra okazja. (więcej…)

Szeroka oferta zaproszeń na komunię – różne wzory

Ten wariant wykreowaliśmy dla osób, które poszukują ascetycznego designu i prostej formy przekazania informacji. Głównym półproduktem wykorzystanym do wykonania tego zawiadomienia jest papier ozdobny, który ma fakturowaną powierzchnię.

Sklep z tanimi zaproszeniami dla gości

Przeznaczenie tego zaproszenia ujawnia chrystogram, który złotymi literami jest naniesiony na jego pierwszej stronie. Całość zaproszenia przedstawia się pięknie, dzięki odpowiedniemu skomponowaniu materiałów, czcionek i kolorów. Środek zaproszenia skrywa odpowiednio skonstruowaną treść, którą po zakupie można personalizować. (więcej…)