Atrakcyjne wzory zaproszeń na komunię – tani sklep

Wytwarzamy zaproszenia na komunię, wyróżniające się kilkoma wzorami i wariantami kolorystycznymi. Zaproszenia te zrobione są z wysokiej jakości materiałów, takich jak papier z fakturą oraz materiałowa wstążka. Kolorystyka niebieska tego zawiadomienia przeznaczona jest na komunię chłopca, a różowa, na komunię dziewczyny.

Pierwsza komunia tanie zaproszenia dla gości

Front prezentowanego zaproszenia składa się z ozdób oraz motywów graficznych, które bezpośrednio związane są z komunią świętą. Motyw winogronu to wspólna cecha opisywanych zawiadomień o komunii, które odróżniają się od siebie tylko tym, co widać w centralnej części pierwszej strony. Centralna część przedstawianych zawiadomień to symbol graficzny przedstawiający do wyboru: gołąbka, modlące się dziecko, skrótowiec IHS albo kielich mszalny. (więcej…)

Tanie komunijne zaproszenia dla gości – różne wzory

Tym razem oferujemy kupującym 4 modele zaproszeń na komunię w dwóch wariacjach kolorystycznych. Wybór kolorystyczny to różowy dla dziewczynek oraz niebieski dla chłopaków. Frontowa strona zaproszenia na komunię zaprojektowana dla dziewczynek jest obrysowana motywem róż.

Komunia zaproszenia dla gości

Opcja zaproszenia w kolorystyce różowej może być stworzona w 2-óch wariantach: z naczyniem mszalnym lub wzlatującym gołębiem. Błękitna barwa to kolor dominujący w zawiadomieniu na komunię dla chłopców. Błękitne zawiadomienia można nabyć w 2-óch opcjach, czyli w środkowej części widnieje skrótowiec IHS albo postać klęczącego chłopca. (więcej…)